Álláshirdetés: Kommunikációs asszisztens

Keressük hosszú távra elköteleződni vágyó kollégánkat kommunikációs asszisztensi munkakörbe. Ha csatlakozol az Innoskart csapatához, nem lesz két egyforma projekted (napod) és rengeteg területen szerezhetsz tapasztalatot!

POZÍCIÓ MEGNEVEZÉSE | Kommunikációs asszisztens

SZAKTERÜLET | Marketing, PR

JELENTKEZÉSI CÍM | innoskart@innoskart.hu

MUNKAVÉGZÉS HELYE | 8000, Székesfehérvár, Kertalja utca 11.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ | 2024. május 12. (Ha megtaláljuk a megfelelő kollégát, akár előbb is lezárjuk a jelentkezést!)

RÓLUNK | Az Innoskart Digitális Klaszter olyan innovatív, kreatív szervezetek halmaza, akik emberi kapcsolatok építésén keresztül, közösen keresik a leghatékonyabb, legfenntarthatóbb üzleti és digitális megoldásokat, így hozva létre hosszú távú együttműködéseket, teremtve időtálló értékeket. A klasztertagokat céljaik elérésében KKV mentorálással és közvetlen EU-s projektekkel foglalkozó elhivatott csapatunk támogatja.

NAPI TEENDŐID LESZNEK

  • Az Innoskart Digitális Klaszter külső és belső kapcsolatépítésének és kommunikációjának erősítése
  • A kommunikációs menedzser napi munkájának támogatása
  • Adminisztrációs ügyintézés
  • Weboldalak, közösségi média oldalak kezelése
  • Webes és közösségi média posztok, valamint azok vizuális megjelenítésének előkészítése/elkészítése
  • Rendezvényszervezés

MIT AJÁNLUNK NEKED?

  • Izgalmas nemzetközi projektek, szerteágazó kapcsolatrendszer
  • Színes feladatok, agilis partnerek
  • Támogató 6 fős csapat
  • Megegyezés szerint 6 vagy 8 órás határozatlan idejű szerződés rugalmas munkabeosztással
  • Versenyképes fizetés
  • Heti több nap home office lehetőség
  • Tanulási potenciál elsősorban PR kommunikációs és marketing területen, de jó alapokat szerezhetsz a rendezvényszervezésben és az uniós projektmenedzsment világába is betekinthetsz
  • Nem leszel egyedül, kommunikációs menedzserünk mutatja az utat!

MIT VÁRUNK TŐLED?

  • Szeresd a változatos kihívásokat és dolgozz precízen, koncentráltan a megvalósításukon
  • Légy kezdeményező, menj utána önállóan a dolgoknak, de ha a feladat megkívánja, tudj pontos instrukciók mentén is dolgozni
  • Legyen jó íráskészséged, magyarul és angolul is kell majd írnod, sokszor innovációs technológiai témákban
  • Ismerj és használj minél többet a következő alkalmazások közül: Zoom (és egyéb online konferencia programok), Canva (vagy egyéb grafikai programok), képszerkesztő és vágóprogramok, stb.
  • Ne jelentsen problémát (online / offline / hibrid) hazai és nemzetközi rendezvények szervezése, vagy azokon való részvétel, akkor sem, ha utazást igényel
  • Legyél otthon az irodai programok (MS Office!) és eszközök használatában és ne félj őket az adminisztráció szolgálatába állítani
  • Beszélj, de legfőképpen írj – legalább közép szinten – angolul
  • Napi teendőiddel párhuzamosan is tudj haladni
  • Előny, de nem feltétel, hogy rendelkezz főiskolai, vagy BA szintű kommunikációs diplomával